مشخصات کاربر

پست الکترونیک
رمز عبور
بازیابی رمز عبور

قوانین سرویس دهی


قوانین کلی :
- مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه  فرجام هاست نمی باشد . لازم به ذکر است  به طور اتوماتیک سیستم پشتیبان گیری هفتگی برای کلیه سرویس های وب هاستینگ فعال می باشد .
- کاربر نباید از سرویس میزبانی وب (فرجام هاست) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نماید.
- استفاده از سرویس هاست اشتراکی به منظور میزبانی چت روم ها ، بدلیل فشار زیاد به سرور ، به هر نحو ممنوع می باشد.
- استفاده از هاست اشتراکی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپمقابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
- استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 15-18 درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و هیچگونه وجهی به کاربر عودت داده نمی شود. لذا توصيه مي شود به هيچ وجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.
- سرور های مجازی  به صورت مدیریت نشده ارائه می شوند و فقط به مشکلات شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود (در صورت امکان به مشکلات و مسائل نرم افزاری هم جواب داده خواهد شد).
- کانفیگ های انجام شده بر روی سرورهای مجازی شامل هیچگونه پشتیبانی توسط فرجام هاست نمی باشد.
- خدمات آموزشی (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربر و...) به هیچ عنوان شامل وظیفهفرجام هاست نمی شود.
- نصب و راه اندازی مجدد سیستم عامل در سرور های مجازی در هر بار 5000 تومان هزینه خواهد داشت.
- بک آپ گیری از سرور های مجازی به عهده کاربر می باشد و فرجام هاست هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
- استفاده از سرورهای مجازی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم و تورنت کردن قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
- در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد.
- کاربر موظف است برای سرور اختصاصی دو روز قبل از تاریخ سررسید برای سرور مجازی دو روز بعد از تاریخ سررسید و مابقی سرویس ها سه روز بعد از تاریخ سررسید اقدام به تمدید آن نماید، بدیهی است که پس از گذشت این زمان فرجام هاست هیچ تعهدی در مورد نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت.
- هنگاهی که یکی از آی پی آدرس های در حال استفاده برای مشترکین سرور اختصاصی و سرور مجازی به هر دلیل اخطار دریافت نماید، سرویس دهنده مجبور خواهد بود سرویس مذکور را به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق در آورده و مورد را به دیتاسنتر توضیح دهد. در مواردی که سرویس دهنده دسترسی کامل به سرویس مشترک نداشته باشد، این وظیفه بر عهده خود مشترک خواهد بود که سرویس مذکور را هر چه سریعتر و به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق ببرد و توضیحات لازم را برای سرویس دهنده ارسال نماید. در صورتی که مشترک در این حالت، وظایف خود را به درستی و در زمان لازم انجام ندهد، عواقب ناشی بر عهده مشترک خواهد بود.
- انجام هرگونه فعالیت مربوط به دیداس یا اتک که باعث اختلال در سرویس دهی گردد و برای کاربر ابیوز دریافت شود، تمامی سرویس های مشترک بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف میگردد و فرجام هاست هیچگونه مسئولیتی بابت ارائه نسخه پشتیبان به کاربر ندارد.

قوانین پشتیبانی :
تعهدات کاربر :
- کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.
- کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
- کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
- کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نبایستی بدون دلیل اهمیت "ضروری" را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور، در دسترس نبودن سرویس و... می باشد.
تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :
- اپراتور فرجام هاست متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.
- اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.
- اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها در زمان بحران و مشکلات اساسی سرور 24 تا 48 ساعت می باشد.

شرایط بازپرداخت وجه :
- کلیه سرورهای مجازی به دلیل سوء استفاده برخی از کاربران تا اطلاع ثانوی مشمول برگشت وجه نمی باشد.
- تمامی سرویس ها دارای 24 ساعت زمان تست هستند که در صورت ناراضی بودن مشترک وجه مسترد شده به طور کامل بین 2 تا 7 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.
- مشترکینی که بعد از سپری شدن 24 ساعت زمان تست درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند.
- مشترک نباید قبل از درخواست باز پرداخت وجه بیش از 25 درصد از فضا ، پهنای باند یا سایر امکانات سرویس خریداری شده را استفاده کرده باشد.
- هزینه هایی مثل کانفیگ های مربوط به سرور، ثبت دامنه، آی پی و 500 تومان بعنوان کارمزد از مبلغ سرویس کسر خواهند شد.
- مبلغ شارژ شده در حساب کاربری به هیچ عنوان قابل بازگشت به حساب شما نیست و این مبلغ در حساب کاربری شما برای خرید های بعدی باقی خواهد ماند.

توجه
:
فرجام هاست می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در  وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای  اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که  شما، آن تغییر را پذیرفته اید.


Tuesday, March 10, 2015« برگشت

مشاهده RSS