مشخصات کاربر

پست الکترونیک
رمز عبور
بازیابی رمز عبور

شروع خدمات جدیدبه همراه سال نو


ماه من چهره برافروز که آمد شب عید / عید بر چهره چون ماه تو می باید دید 
نوبت سال کهن با غم دیرینه گذشت     /  سال نو با طرب و غلغله شوق دمید


سلام و درود به تمامی کاربران فرجام هاست
در ابتدا سال 1394 را به شما و خانواده محترمتان تبریک میگوییم .
عیدی ما به کاربران عزیزمان خدمات فوق حرفه ای و جدید می باشد که در سایت رسمی فرجام هاست قابل مشاهده می باشد .
با توجه به اتفاق هایی که افتاد و تجربیاتی که کسب کردیم در سال جدید هاست به تنهایی را ارائه نخواهیم داد . اما در مقابل سرویس های نمایندگی ویژه با حجم های متغییر و با قیمت بسیار مناسب در اختیار سرویس دهنده های هاستینگ محترم قرار خواهیم داد .
همچنین هاست های فوق حرفه ای + ای پی اختصاصی برای هر هاست سرویس ویژه ای می باشد برای سفارش های طراحی سایت که به انتخاب کاربر هاست از کشور های ایران . فرانسه . هلند . آلمان و انگلستان تولید خواهد شد .
سرویس دیگری که در سایت قسمتی را به خود اختصاص داده است , قسمت طراحی های گرافیکی می باشد که در هر بخش قیمت هر محصول در 2 گیفیت خوب و عالی مشخص شده می باشد .
و اما برای نمایندگان دامنه های بین المللی عزیز خبری داریم که با پرداخت هزینه 3 دامنه بین المللی ,  پنل نمایندگی دامنه های بین المللی بصورت رایگان بر روی سیستم هاستینگ آنها نصب خواد شد و هزینه دامنه ها در پنل آنها شارژ خواهد شد . 


خبر ویژه برای کاربران برنامه نویس و گرافیست دارای رزومه :
به مناسبت عید نوروز تیم فرجام هاست کارمند معتبر می پذیرد که کسانی که دارای مدرک های فوتوشاپ , برنامه نویسی تحت php و html و java و cms و asp.net و android  و ios  و پایگاه مدیریت داده می باشند
رزومه و اطالاعت تماس خود را به بخش استخدام ارسال نماییند . بدیهی است پس از گزینش و عقد قرارداد با کارمندان جدید بصورت پروژه ای همکاری خواهیم نمود .

سخن مدیر :
سلام
عید نوروز را به شما سروران گرامی تبریک میگوییم .
امیدوارم در سال جاری با سیاست های کاری جدید بهمراه تیم باتجربه خودم بتوانم خدماتی فوق حرفه ای در عمل  , و با کمترین هزینه ممکن در اختیار تمامی ایرانیان عزیز قرار دهم .
دوست دارم در این سال با شکوه در سایت رسمی فرجام هاست مقاله هایی منتشر کنم که بتوانم به مردم عزیز کشورمان در راستای امنیت دنیای مجازی و اطلاعات و حریم خصوصی کاربران محترم گامی برداشته باشم .
در سایت قسمتی را می بینید که به پادکست ها اختصاص داده شده ولی متاسفانه هنوز پادکستی در آن قرار نگرفته . دلیل تنگ بودن وقت است و کار زیاد ...
سالی سرشار از شادی و مهر و محبت را برای شما آرزومندم.


Wednesday, March 11, 2015« برگشت

مشاهده RSS